Ana Sayfa  /  Money Kampanyası

Hedefinizi Tutturun %50 Daha Fazla MONEY Kazanın !

Hedefinizi tutturun, %50 daha fazla Money kazanın.

Kasa fişinizde size özel sunulan kampanya 1 – 31 Aralık 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’te Money Club , Money Visa veya Money Club özellikli kartlarla yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kasa fişinde her Money Club üyesine, kişiye özel bir kampanya harcama tutarı ve bedava alışveriş ödülü teklifi sunulacaktır. Kampanya harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte kazandığı anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

Kampanyaya kayıtlı müşteriler katılabilir. Kayıtsız Money Club Kart sahipleri kampanya dönemi içerisinde kayıt işlemi yapsalar bile 1 Aralık’tan itibaren yaptıkları alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Money’ler 2 gün içinde kartınıza yüklenecek ve 9 Ocak 2011’a kadar Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos, Sanal Market ve anlaşmalı Shell istasyonlarında kullanılabilecektir. Money sadece Money Club, Money Visa , Money Club Pro kartlar ve Money özellikli Shell Club Smart Card ile kullanılabilir.

Her Money Club kart sahibinin tek ve birbirine bağlı kartları ile yararlanabileceği bir adet kendisine özel sunulan kampanya harcama hedefi olacaktır. Kampanya harcamaları, kasa fişlerinden, mağaza danışmalarından, Migros ve 5M mağazalarında bulunan kiosklardan takip edilebilir.

Farklı hesaplarda bulunan ve kullanılan kayıtlı kartlarınız, kampanyadan bulundukları hesaplardaki kampanya harcama hedefi ile yararlanabileceklerdir.

Money Kredi Kartına Özel 2 Kat Money Kazanın !!!
Kişiye özel kampanya hedef tutarının tamamını Money kredi kartı ile ödeyerek gerçekleştirenlere 2 kat Money verilecektir. 2 kat money kampanyasından yararlanılabilmesi için Money kredi kart’ın kasa işlemlerinden önce kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Money kredi kart’ın kullanılmasından dolayı kazanılan moneyler 2 gün içinde Money Kredi kartına yüklenecek, Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos, Sanal Markette yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Size sunulan kampanya teklifini öğrenmek için şimdi tıklayınız!

Kampanya Teklifinizi ve Harcamanızı Takip Edebileceğiniz Diğer Kanallar:
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinden
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri
 • Mağaza danışmaları
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklar
 • "KAZAN” yazıp 16 haneli Money Club kart, 17 haneli Money özellikli Shell Club Smart Card yada Money Club özellikli kart numaranızı aralarında birer boşluk bırakıp 0532 444 10 44 numaralı telefona kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Money kredi kartı sahipleri ise “KAZAN yazıp, kartın sol alt köşesinde yer alan 10 haneli MIN numarasını göndererek kazançlarını öğrenebilirler. (Bu hizmet 1 SMS ile ücretlendirilecektir.)

Sıklıkla Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler için geçerlidir?
Kampanyamız 1-31 Aralık 2010 tarihleri için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için nerelerden alışveriş yapmalıyım?
Kampanyamızdan yararlanmanız için Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M ve Sanal Market’ten alışveriş yapabilirsiniz. Tüm formatlarımızdan yapılan alışverişler geçerlidir . Shell akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri bu kampanyaya dahil değildir.

Hangi kartlar ile kampanyadan yararlanabilirim?

Money Club Kart, Money Visa, Money Club Pro kartları ve Money özellikli Shell Club Smart Card ve Money Club özelikli diğer kartlar kampanyadan yararlanabilir. Ayrıca kampanya kapsamındaki alışverişlerde Migros Club kartlarda kullanılabilir. Migros Club kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde kazanılan hak edişin kullanılabilmesi için kartın Money Club Kart ile yenilenmesi gerekmektedir. Kampanyadan Yat Kart, Otel Kart sahipleri ve Mağaza Toptan kartlar yararlanamaz.

Aldığım tüm ürünler harcama kotasına dahil midir?
Hayır, alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil edilememektedir.

Elektronik ürün alabilir miyim?

Evet sizin için belirlenmiş olan harcama rakamına elektrikli ve elektronik ürün alımlarınız dahildir.

“%50 Daha Fazla Money Kazanın” ne anlama geliyor?
Kampanya kapsamında verilecek ödül tutarları bir önceki kampanyada yer alan ödül tutarlarının %50 fazlasıdır. Alışveriş fişinizde belirtilen hediye Money tutarı, alışveriş hedefinin tamamlanmasından itibaren 2 gün içinde karta yüklenecektir. Kampanya sonunda kazanılacak hediye tutarı fişte belirtilen ile aynı olacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Kişiye özel kampanya hedef tutarının tamamını Money kredi kartı ile ödeyerek gerçekleştirenler 2 kat Money kazanacaklardır. 2 kat money kampanyasından yararlanılabilmesi için Money kredi kart’ın kasa işlemlerinden önce kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Örneğin: hedefiniz 150 TL ve ödülünüz 10 TL. Kampanya harcama hedefiniz olan 150 TL’yi Money Kredi kartını tanıtmada ve ödemede kullanılırsanız 10 TL Money Puan ve 10 TL değerinde de Money kazanabileceksiniz. Bu şekilde 2 kat money yani 20 TL Money kazanmış olacaksınız.

Money kredi kartına özel 2 kat money puanını ne zaman ve nasıl kullanabilirim?

Bu kampanyadan kazanılan Money’ler 2 gün içinde Money Kredi Kartı’nıza yüklenecek,

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında Money kredi kartını sadece tanıtmada kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanya harcama hedefinde sadece money kredi kartı tanıtmada kullanılarak gerçekleştirildiği durumda kampanyadan yararlanılamaz. Sadece kampanya hedefi gerçekleşmiştir. Bu nedenle, 2 kat Money kampanyasından yararlanılamaz.

Örneğin: 500 tl kampanya hedefi ve ödülü 20TL Money olan bir müşteri, kampanya harcamasında money kredi kartını sadece tanıtmada kullandı. Ödemede kullanmadığı için 2 kat money yani 40TL kazanamaz. Sadece kampanyada hedefini gerçekleştirdiği için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında Money kredi kartını sadece ödemede kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanya harcama hedefinde sadece money kredi kartı ödemede kullanılarak kampanyadan yararlanılamaz. Sadece kampanya hedefi gerçekleşmiştir. 2 kat Money kampanyasından yararlanılamaz.

Örneğin: 500 tl kampanya hedefi ve ödülü 20TL Money olan bir müşteri, kampanya harcamasında money kredi kartını sadece ödemede kullandı. Tanıtmada kullanmadığı için 2 kat money kazanamaz. Tanıtmada kullanmadığı için 2 kat money yani 40TL kazanamaz. Sadece kampanyada hedefini gerçekleştirdiği için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında harcama hedefinin bir kısmında Money kredi kartını kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayır kampanyadan yararlanılamaz, kampanya harcama hedef tutarının tamamı Money Kredi Kartı hem tanıtmada hem de ödemede kullanılmalıdır.

Örneğin: Hem money kredi kartı hem de money club kartınız var. Kampanya harcama hedefiniz 500 TL ve ödülünüz 20 TL Money. 2 kat money kampanya ödülünüz ise 40TL Money. 500 TL kampanya harcama tutarının 300 TL sini Money Club kartı tanıtmada kullandınız ve ödemeyi nakit yada başka bir kredi kartı ile yaptınız. 200 TL sini Money kredi kartını hem tanıtmada hem de ödemede kullandınız. Bu durumda sadece hedefinizi tutturmuşsunuzdur. 500 tl harcamanın sadece 300 tl si money kredi kartı kullanılarak yapıldığı için 2 kat money kazanılamaz. Sadece kampanya hedefinizi gerçekleştirdiğiniz için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanılacaktır.

Kampanya teklifini nasıl öğrenebilirim?
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.
 • "KAZAN” yazıp 16 haneli Money Club kart, 17 haneli Money özellikli Shell Club Smart Card yada Money Club özellikli kart numaranızı aralarında birer boşluk bırakıp 0532 444 10 44 numaralı telefona kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Money kredi kartı sahipleri ise “KAZAN yazıp, kartın sol alt köşesinde yer alan 10 haneli MIN numarasını göndererek kazançlarını öğrenebilirler. (Bu hizmet 1 SMS ile ücretlendirilecektir.)

1 Aralık’ tan itibaren kampanyaya dahil olan alışveriş tutarımı nasıl öğrenebilirim?
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.
   
Kampanya kapsamında kazanmış olduğum Money’lerimi nasıl kullanabilirim?
Kampanya kapsamında Money’ler 2 gün içinde kartınıza yüklenecek,9 Ocak 2011’e kadar dilediğiniz mağazalarımızda (Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos ve Sanal Market’te) kasalarda kullanabilirsiniz.

Kazanmış olduğum Money’lerin, hepsini veya bir kısmını istediğim alışverişte kullanabilir miyim?
Kazanılan Money’ler tüm formatlarda olmak üzere, parçalı tutarlarda bölünerek kullanılabilinir. Kazanılan tutar kadar alışveriş yapılmak mecburiyeti yoktur.


Kullanmış olduğum karta herhangi bir kampanya teklifi sunulmamıştır? Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Yeni bir kart aldım, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Yeni kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Money özellikli Shell Club Smart Card kart aldım, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Yeni kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. 0212 4442020 Shell müşteri hizmetlerinden kayıt bilgileri kontrol edilebilir ve kayıtlanabilir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir. Kasa fişinizde size özel sunulan kampanya 1-31 Aralık 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Shell akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri kampanya harcamalarına dahil değildir.

Yeni kart aldım, kampanya teklifimi nasıl öğrenebilirim?

Kartınızı kayıtladıktan bir gün sonra kampanya teklifinizi öğrenebileceksiniz.

Daha önce Money Club Kart almıştım, ancak şimdi kayıtlayabildim, kampanyadan yararlanabilecek miyim?
Kartınızı 1 Aralık’tan bu yana kullandıysanız eğer, bu kart ile yapmış olduğunuz harcamalar kampanya koşulları kapsamında dahil edilecektir. Kartınızın kayıtlanması önemlidir.

Migros Club Kartım var. Henüz Money Club Kart almadım, ancak 1 Aralık tarihinden sonra Migros Club Kartımla alışveriş yaptım, Migros Club Kartım ile yapmış olduğum alışverişler geçerli olacak mı? Migros Club Kart ile bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Migros Club Kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir, ancak kampanyada kazanmış olduğunuz çeki kullanabilmek için Money Club Kart almanız ve Money Club kartınızı Migros Club kartınız ile birleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi kasalarımızdan ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Aynı aile içerisinde her bireyde farklı kartlar var. Kampanya teklifi her bir kartda farklı veya aynı mıdır? Örneğin: Eşime SMS ile kampanya teklifi gönderilmiş, xxx TL harcayınca xx TL hediye. Eşim kendi kartı ile ben de kendi kartım ile aynı harcamayı yaparsak, iki ayrı hediye çeki mi kazanmış olacağız ?
Kartlarınız aynı hesabın altında ise ödül kazanımız bir kez olacaktır. Her iki kart farklı hesaplarda ise, her kart için önerilen kampanya hedefi yakalandığında iki ayrı hediye çeki kazanmış olacaksınız.

İki farklı kartım var, bu kartları birleştirebilir miyim?
Kampanya dönemi boyunca farklı hesaplarda yer alan kartlarınız, kampanya sonuna kadar bulundukları hesaplarda takip edilecektir. Bu hesaplarınıza belirlenen harcama hedefi için aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz ve kampanyadan bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Kartlarımı ayırmak istiyorum?
Kampanya dönemi boyunca hesabınızda yer alan kartlarınız aynı hesap içinde takip edilecektir. Aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz. Farklı bir kart kullanmak istiyorsanız yeni bir edinmeniz gerekmektedir.

Kartımı Migrostan aldım, Tansaş’tan da alışveriş yapsam kampanyaya dahil olur mu?

Tüm Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazalarından almış olduğunuz tüm Money Club Kartlar ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tüm Money Club kartlar ile her formatımızda (Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazaları ve Sanal Market’den) yapmış olduğunuz kampanya kapsamındaki alışverişiniz kampanyaya dahil olacaktır.

Aynı anda indirim kampanyalarından da yararlanabilir miyim?

Aynı anda mağazalarımızda karta özel olarak gerçekleştirilen ürün ve indirim kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Kampanya harcamanıza bu indirimlerle anında düşen tutarlar dahil değildir.

Kampanyada sunulan harcama tutarını tek seferde mi yapmam gerekiyor?

Hayır, size sunulan kampanya harcama tutarını 1-31 Aralık tarihlerin arasında yani toplamda yapmanız gerekmektedir. 1 Aralık’tan 31 Aralık’a kadar toplam harcama tutarınız kampanya koşullarına göre gerçekleşmelidir. Hesapta bulunan kartların farklı zaman ve tutarlarda yapmış oldukları alışverişin toplamı kampanya alışverişi için takip edilecektir.

Kasa fişinde bu kampanya ile ilgili hiç mesaj çıkmadı?
Çok nadir olarak teknik aksamadan dolayı kasa fişine mesaj çıkmayabilir.

Bu kampanyadan Yat-Otel-Servis kartları ve Money Club Pro kartları yararlanabilir mi?
Bu kampanyadan, yat ve otel kartlar yararlanamaz, ancak Money Club Pro ve Servis kartlar kampanyadan yararlanabilir.

Sunulan kampanya teklifimin iki katı kadar harcama yaptım, bu durumda kazanacağım çek iki katına çıkar mı? Örneğin; kampanya teklifimi 300 TL harcamaya 30 TL=30 Money kazanabiliyorum, ancak ben 600 TL ve üzeri alışveriş yaptım bu durumda 60 TL = 60 Money kazanabilecek miyim?
Hayır, kampanya teklifinize göre Money kazanabilirsiniz. Daha fazla harcama yapıldığında daha çok money kazanılmayacaktır. Her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Kampanya kanallarından (alışveriş fişi, Migros ve 5M Migros’lardaki kiosklardan, moneyclubkart.com) kampanya harcamam daha az görülmektedir. Oysa daha çok hacama yapılmıştı. Neden?
Eğer alışverişlerinizde alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil ise kampanya harcama tutarı içinde kabul edilmemektedir. Gün içinde yapılan alışverişler birgün sonra kampanya harcama tutarına dahil edilecektir.

Mağaza alışveriş fişimde kampanya harcamamın ne kadar olduğu bilgisi yer almaktadır. Bu alışverişteki harcama tutarımda dahil midir?
Hayır, alışveriş fişinizde görmüş olduğunuz kampanya harcama tutarına bu alışverişteki harcama tutarınız dahil edilmemiştir. Gün içinde yapılan alışverişler birgün sonra kampanya harcama tutarına dahil edilecektir.

Kampanya harcama hedefleri nasıl belirleniyor?
Müşterilerimizin aylık ortalama harcamalarına göre müşterinin en fazla çek ödülü kazanabileceği kendi lehine uygun kampanya teklifi sunulmuştur. Bu nedenle, kampanya teklifleri farklıdır.
Kapat